| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 |
| τιμή: | SG$2.12-2.35 |
| Αριθμός μοντέλου. | Σημείωση: |
| Ονομασία του προϊόντος | Πάνω και κάτω φωτισμός LED προφίλ |
| Μέγεθος | W27.3*H35mm |
| Τυπικό μήκος | 2.5m/pcs |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | πλάτος PCB 24 mm προς τα πάνω/ 24 mm προς τα κάτω |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Θεραπεία | Οξείδωση με αμμοκροτήματα |
| Τελειωμένο χρώμα | Ασημένιο/Μαύρο/Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | PC/PMMA |
| Τελειωμένος διαχέτης | Όπαλος/Παγωμένο/Καθαρό |
| Συσκευές | Κάλυψη PC, Τελικά Κεφάλαια |
| Εγκατάσταση | Κρεμασμένο |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρό EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |