| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 5 |
| τιμή: | $0.68-1.12 |
| Αριθμός μοντέλου. | Κ6-1 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου | Προφίλ LED από γύψο |
| Μέγεθος | W57.82*H15.4mm |
| Τυπικό μήκος | 1m/2m/3m/προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | πλάτος PCB έως 8 mm 12 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Θεραπεία | Οξείδωση με αμμοκροτήματα |
| Τελειωμένο χρώμα | Ασημένιο/Μαύρο/Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | PC, PMMA |
| Τελειωμένος διαχέτης | Γάλασσες/Παγωμένες/Καθαρές |
| Συσκευές | Τελικά κεφάλαια |
| Εγκατάσταση | Επενδύσεις |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρό EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |