| Επωνυμία: | K&C |
| Αριθμός Μοντέλου: | Κ6 Κ10 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| τιμή: | €0.2859-1.95 |
| Αριθμός Μοντέλου | K6, K10, K5-1 |
|---|---|
| Τύπος Αντικειμένου | Προφίλ LED Γυψοσανίδας |
| Διαστάσεις | Π58×Υ15.4mm / 56.9×15.4mm / 53×12.5mm |
| Τυπικό Μήκος | 1m / 2m / 3m / Προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλο για Λωρίδα LED | Πλάτος PCB έως 8mm / 12mm |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου 6063 T5 |
| Επεξεργασία | Οξείδωση αμμοβολής |
| Τελικό Χρώμα | Ασημί / Μαύρο / Λευκό |
| Υλικό Διαχυτή | PC, PMMA |
| Φινίρισμα Διαχυτή | Γαλακτερό / Παγωμένο / Διαφανές |
| Αξεσουάρ | Τάπες |
| Εγκατάσταση | Εντοιχισμένο |
| Τυπική Συσκευασία | Εσωτερική Διαφανής PE Σακούλα + EPE Αφρός + Χαρτοκιβώτιο |
| Προσαρμοσμένη Συσκευασία | Διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος |