| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 |
| Τύπος στοιχείου | Επικεφαλής LED Αλουμινίου Προφίλ |
| Μέγεθος | W17.0 × H9.0mm |
| Τυπικό μήκος | 1m / 2m / 2.5m / 3m / 4m (Διαθέσιμα μήκη προσαρμοσμένα) |
| Κατάλληλη λωρίδα LED | πλάτος PCB έως 12 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση από ψαμμωτική |
| Τελικά χρώματα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | PC / PMMA |
| Τελεία διάχυσης | Παγωμένο / Μαύρο / Όπαλο / Ημιδιαφανές / Διαυγές |
| Συσκευές | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Επεξεργασμένα με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρός EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Χρόνος παράδοσης δειγμάτων | 3 εργάσιμες ημέρες |