| Επωνυμία: | K&C |
| Αριθμός Μοντέλου: | K65 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 100 |
| τιμή: | $2.60-2.67 |
Αυτό το προφίλ LED που τοποθετείται στην επιφάνεια διευρύνει τις δυνατότητες εγκατάστασης για φωτισμό με λωρίδες LED, συνδυάζοντας καινοτόμο σχεδιασμό με λειτουργικές λύσεις φωτισμού για αρχιτέκτονες εσωτερικών χώρων, σχεδιαστές,και λιανοπωλητές.
| Αριθμός μοντέλου. | K65 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου | Προφίλ LED επιφάνειας |
| Μέγεθος | W18.0*H5.0 mm |
| Τυπικό μήκος | 1m/2m/τμήμα |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | πλάτος PCB έως 12 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Θεραπεία | Οξείδωση από ψαμμωτική |
| Τελειωμένο χρώμα | Ασημένιο/Μαύρο/Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | ΕΠ |
| Τελειωμένος διαχέτης | Κρυμμένα |
| Συσκευές | Κάλυψη PC, καπάκια τερματικών τμημάτων, συσσωρευτές |
| Εγκατάσταση | Επεξεργασμένα με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα Clear PE+EPE FOAM+Καταθήκη |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
Τα αλουμινένια προφίλ K&C διευρύνουν το φάσμα εγκατάστασης των λαμπτήρων LED, προσφέροντας τον τέλειο συνδυασμό σχεδιασμού και λειτουργικότητας φωτισμού.σχεδιαστές, και λιανοπωλητές για τη δημιουργία ποικίλων φωτιστικών αποτελεσμάτων.
Οι προηγμένες διαδικασίες κατασκευής μας εξασφαλίζουν υψηλής ποιότητας προφίλ αλουμινίου με ακριβείς διαστάσεις και εξαιρετική ποιότητα τελικής κατασκευής.
Η τυποποιημένη συσκευασία μας περιλαμβάνει εσωτερικές διαφανείς σακούλες PE με προστασία από αφρό EPE σε κουτιά από χαρτόνια, διασφαλίζοντας ότι τα προϊόντα φτάνουν σε τέλεια κατάσταση.
Για λεπτομερείς συχνές ερωτήσεις σχετικά με τα προφίλ LED αλουμινίου μας, οδηγίες εγκατάστασης, τεχνικές προδιαγραφές και πληροφορίες παραγγελίας, επικοινωνήστε με την ομάδα τεχνικής υποστήριξης μας.