| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| τιμή: | $1.69-1.88 |
| Ονομασία του προϊόντος | Διάδρομος αλουμινίου με λεπτή LED |
|---|---|
| Σώμα από αργίλιο | 6063 Αλουμίνιο T5 |
| Επιλογές διάχυσης | PC, PMMA |
| Συσκευές | Πλήρες ABS και μεταλλικά συσσωρευτήρια |
| Τυπικό μήκος | 1m, 2m, 3m, προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | W33.8 × H11.60mm |
| Εσωτερικό πλάτος | 18.3mm |
| Αριθμός μοντέλου. | Σημείωση: |
| Εγκατάσταση | Βυθισμένο βουνό |