| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 |
| τιμή: | $0.98-1.88 |
| Αριθμός μοντέλου. | Κ28/Κ29 |
| Τύπος στοιχείου | Επικεφαλής LED Αλουμινίου Προφίλ |
| Μέγεθος | W19.5×H20.3mm |
| Τυπικό μήκος | 1/2/2.5/3/4m (Διαθέσιμος προσαρμοσμένος μήκος) |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | Διάμετρος PCB έως 15 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Θεραπεία | Οξείδωση από ψαμμωτική |
| Τελειωμένο χρώμα | Ασημένιο/Μαύρο/Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | PC/PMMA |
| Τελικό διάχυσης | Κρύο/Μαύρο/Οπαλ/Μη διαυγές/Καθαρό |
| Συσκευές | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Επεξεργασμένα με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρός EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εργάσιμες ημέρες για δείγματα |