| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 |
| Αριθμός μοντέλου | K95 |
| Τύπος στοιχείου | Προφίλ από αλουμίνιο σε λωρίδα LED |
| Μέγεθος | (W) 24*(H) 26mm |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | πλάτος PCB έως 14,4 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Θεραπεία | Οξείδωση από ψαμμωτική |
| Τελειωμένο χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, άσπρο |
| Υλικό διάχυσης | PC, PMMA |
| Τελειωμένος διαχέτης | Παγωμένο, οπαλικό, διαυγές, μαύρο |
| Συσκευές | Τελικά καπάκια |
| Εγκατάσταση | Επεξεργασμένα με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα Clear PE+EPE FOAM+Καταθήκη |
| Τυπικό μήκος | 2m/pcs ή προσαρμοσμένα |