| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| τιμή: | $0.76-1.08 |
| Αριθμός μοντέλου | K17 |
| Τύπος αντικειμένου | Επιφανειακό προφίλ αλουμινίου LED |
| Διαστάσεις | Π17.0 × Υ9.0mm |
| Τυπικό μήκος | 1/2/2.5/3/4m (Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη) |
| Κατάλληλο για ταινία LED | Πλάτος PCB έως 12mm |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου 6063 T5 |
| Επεξεργασία | Οξείδωση αμμοβολής |
| Τελικό χρώμα | Ασημί/Μαύρο/Λευκό |
| Υλικό διαχύτη | PC/PMMA |
| Φινίρισμα διαχύτη | Παγωμένο/Μαύρο/Οπαλίν/Ημιδιαφανές/Διαφανές |
| Αξεσουάρ | Αλουμίνιο, Κάλυμμα, Τάπες, Κλιπς |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή τοποθέτηση |
| Τυπική συσκευασία | Εσωτερική διαφανής PE σακούλα + EPE αφρός + χαρτοκιβώτιο |
| Προσαρμοσμένη συσκευασία | Διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εργάσιμες ημέρες για δείγματα |