| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 |
| τιμή: | $10.68-12.98 |
Προφίλ αλουμινίου επιφανειακής τοποθέτησης για κανάλια εξωρύθμισης LED φωτισμού με κάλυψη PC/PMMA που είναι σχεδιασμένα για λωρίδες LED.
| Τύπος στοιχείου | Προφίλ αλουμινίου LED |
| Μέγεθος | W17.0 × H9.0mm |
| Τυπικό μήκος | 1m / 2m / 2.5m / 3m / 4m (Διαθέσιμα μήκη προσαρμοσμένα) |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | πλάτος PCB έως 12 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση από ψαμμωτική |
| Τελικά χρώματα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | PC / PMMA |
| Τελεία διάχυσης | Παγωμένο / Μαύρο / Όπαλο / Ημιδιαφανές / Διαυγές |
| Συσκευές | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρός EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εργάσιμες ημέρες για δείγματα |
Προφίλ αλουμινίου 1M με κάλυψη PC, συμπεριλαμβανομένων 2 τερματικών καπάκων και 2 συσσωρευτών
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας κράμα αλουμινίου 6063 T5 με επιφανειακή επικάλυψη για ανώτερες ιδιότητες αντιδιάβρωσης, αποτρέποντας τη σκουριά και την αποχρώση.
Διαθέτει περιβαλλοντικά φιλικά αντιφλεγόμενα καλύμματα PC με υψηλή ευκρίνεια και εξαιρετική διαπερατότητα φωτός, παρέχοντας βέλτιστη προστασία LED από σκόνη και βλάβη.