| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Αριθμός μοντέλου. | K6 |
| Τύπος στοιχείου | Προφίλ LED από γύψο |
| Μέγεθος | W58 × H15.4mm |
| Τυπικό μήκος | 2m/pcs |
| Κατάλληλο για λωρίδα LED | πλάτος PCB έως 12,3 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Θεραπεία | Οξείδωση με αμμοκροτήματα |
| Τελειωμένο χρώμα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | ΕΠ |
| Τελικό διάχυσης | Κρυμμένα |
| Συσκευές | Τελικά κεφάλαια |
| Εγκατάσταση | Επενδύσεις |
| Τυπικό πακέτο | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρό EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |