| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 20 |
| τιμή: | $1.88-2 |
| Τύπος στοιχείου | Προφίλ αλουμινίου LED |
| Μέγεθος | W17.0 × H9.0mm |
| Τυπικό μήκος | 1m / 2m / 2.5m / 3m / 4m (Διαθέσιμα μήκη προσαρμοσμένα) |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | πλάτος PCB έως 12 mm |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση με αμμοκροτήματα |
| Διαθέσιμα χρώματα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό |
| Υλικό διάχυσης | PC / PMMA |
| Τελεία διάχυσης | Παγωμένο / Μαύρο / Όπαλο / Ημιδιαφανές / Διαυγές |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | Προφίλ αλουμινίου, κάλυμμα, τερματικά καπάκια, κολιπ |
| Εγκατάσταση | Επεξεργασμένα με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Τυπική συσκευασία | Εσωτερική σακούλα διαφανούς PE + αφρό EPE + κουτί από χαρτόνι |
| Προσαρμοσμένη συσκευασία | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Παράδοση δείγματος | 3 εργάσιμες ημέρες |